Dofinansowanie

dofinansowanie

 

„CARMEN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zrealizował projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie inteligentnych rozwiązań logistycznych w obrębie dystrybucji produktów Firmy, w szczególności sprzętu sportowego bazującego na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych”


Okres realizacji projektu: 2020-11-01 - 2023-12-31


Głównym celem projektu było podniesienie konkurencyjności CARMEN Sp. z.o.o. poprzez wdrożenie 1 innowacji produktowej, 1 procesowej i 1 organizacyjnej związanych z unowocześnieniem składowania i zarządzania sprzedażą, drogą zakupu 4 sztuk ŚT i 2 WNiP w Jasienicy.


Cele szczegółowe:
1. Wzrost efektywności składowania poprzez modernizację powierzchni usługowo-handlowo-magazynowej (300m2), zakup regałów (zestaw-1ŚT), urządzeń do kodów kreskowych (zestaw-1ŚT), zestawu komputerowego (zestaw-1ŚT), instalacji fotowoltaicznej (1ŚT), prowadzących do wdrożenia innowacji organizacyjnej,
2. Unowocześnienie infrastruktury informatycznej (innowacja procesowa) poprzez zakup 2 WNiP usprawniającej wdrożenie do sprzedaży nowej grupy produktów z zakresu sprzętu sportowego opartego o najnowsze rozwiązania technologiczne, synchronizację sprzedaży i dostaw z systemem Firmy i systemem dostawców oraz zarządzaniem produktami i stanami magazynowymi z wykorzystaniem kodów kreskowych.


Wartość projektu: 746 440,91 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 609 258,80 PLN