Kim jesteśmy?

O nas

Istniejemy na rynku już od 1990 roku a początki działalności obejmowały sprzedaż hurtową wyrobów tytoniowych oraz akcesoriów do palenia. Z biegiem lat firma Carmen Sp. z o.o. rozszerzyła swoją ofertę również o inne produkty takie jak karty telefoniczne, prezerwatywy, artykuły sezonowe a w ostatnim czasie także o artykuły biurowe i środki czystości.

Struktura

Carmen Sp. z o.o. posiada status Zakładu Pracy Chronionej i zatrudnia ok. 35 osób. Aktualnie firma ściśle współpracuje z ośmioma oddziałami zlokalizowanymi na terenie głównych miast województwa śląskiego.

Standardy

Celem firmy Carmen Sp. z o. o. jest profesjonalne świadczenie usług oraz gwarancja najniżej ceny. Swoją ofertę dostosowujemy do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych. Zamówienia możecie Państwo składać telefonicznie lub poprzez e-mail w wybranym oddziale firmy. Zapewniamy szybką realizację oraz bezpłatną dostawę na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Plany na przyszłość

Firma Carmen Sp. z o.o. planuje wdrożyć w najbliższej przyszłości system zamówień online dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu Naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!


 

Strategia podatkowa

Stosujemy najwyższe standardy w realizacji wizji podatkowej zapewniając prawidłową i terminową realizację obowiązków nałożonych przepisami prawa.

Nasze standardy:

Informacja o realizowanej strategii podatkowej w roku 2022